Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

СКОРБОТНА ПАСІЧНЯНСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ГЕРОЯ ВОЛОДИМИРА МИХАЙЛЮКА

Пасічнянська громада знову оплакує своїх загиблих воїнів.6 серпня 2022 року, на 164 день незламної боротьби українського народу з агресором, скорботна Пасічнянська громада в останню путь провела Героя ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА МИХАЙЛЮКА, жителя села Пасічна, 1993 року народження, який захищав Україну від ненависного російського агресора.

Володимир був прекрасною людиною, відповідальним фахівцем, щирим патріотом. Прагнув зробити цей світ кращим та віддав за це своє життя, захищаючи наш спокій та Україну до кінця. Щоб над нашою Батьківщиною засяяло сонце миру та спокою, Володимир віддав найдорожче – своє життя та долучився до Небесного Війська.

…Михайлюк Володимир Миколайович народився 28 липня 1993 року в с. Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Після закінчення школи у період з вересня 2008 по червень 2012 – навчався у Надвірнянському коледжі по спеціальності «обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Після закінчення коледжу поступив у Національний університет «Львівська політехніка», здобув ступінь бакалавра за напрямком «автомобільний транспорт», закінчив у 2015 році. З листопада 2012 року по листопад 2013 року проходив службу в Збройних Силах України.

В період мобілізації пішов добровольцем на схід. З 05 липня по 26 серпня 2014 року приймав участь в Антитерористичній операції в Донецькій області, а з 10 листопада 2014 року по 24 лютого 2015 року – в Донецькій та Луганській областях, брав участь у визволенні Дебальцево та потрапив в оточення.

З березня 2015 року трудився Володимир в ДП «Надвірнянське лісове господарство» на посаді майстра лісу в Пасічнянському лісництві.

Без відриву від виробництва ( 2016-2018) здобув другу професійну освіту в Національному лісотехнічному університеті України , одержав кваліфікацію спеціаліста з лісового господарства.

За мужність та героїзм, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України, самовідданість і високий професіоналізм під час бойових дій на Сході України був нагороджений:

– Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України 2017р.;

– Грамотою Івано-Франківського ОУЛМГ 2017;

– Почесною відзнакою «Оперативно-тактичне угрупування Луганськ», 2018р.;

– Грамотою Міністерства оборони України, 2018;

– Іменним годинником начальника Івано-Франківського ОУЛМГ, 2018.

Одружений з 2015 року, виховував двох донечок.

З лютого 2019 по даний час перебував на військовій службі у Збройних Силах України за контрактом, прослужив від старшого солдата до молодшого лейтенанта.

Перебуваючи на службі за контрактом закінчив Львівську академію сухопутних військ.

Був командиром танкового взводу танкової роти, героїчно загинув 1 серпня 2022 року при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Семигір’я Донецької області..

… Скорботна родина, друзі знайомі, військовослужбовці та бойові побратими, сотні односельчан та жителів навколишніх сіл, керівники громади, колектив ДП “Надвірнянський лісгосп”, де працював загиблий Герой, прийшли щоб провести в останню путь вірного сина України- її хороброго захисника.

…Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць Пасічної, українські прапори, невимовний жаль та пекучий біль.

…Велелюдна громада молилася за душу односельчанина, мужнього воїна Володимира Михайлюка. Чин похорону відправили священники Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ. Святі отці Григорій Данчишин та Олег Гуляк, які очолили чин похорону над військовим, виголосили проповідь і закликали молитись та пам‘ятати героїв, що віддають власне життя, захищаючи рідну землю від ворога.

…Сколихнули небо залпи від пострілів військових,

під мелодію Державного Гімну України, попрощалися з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі люди.

Поховали Героя на цвинтарі у рідному селі Пасічна де народився і виріс Володимир.

Дякуємо нашому Герою за життєвий подвиг, за жертовну боротьбу, за відвагу і самопожертву …

Дякуємо батькам, що виховали сина-патріота!

Щирі співчуття сім’ї та родині …

Вічна і світла пам’ять, безмежна шана полеглому Захиснику!

Спочивай з Богом, наш Герою!

+38