Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Спортивні змагання «Веселі старти» в Пасічнянській територіальній громаді

31 травня 2021 року на базі Пасічнянського ліцею відбулися перші в Пасічнянській територіальній громаді спортивні змагання «Веселі старти» серед школярів 8-9 класів навчальних закладів загальної середньої освіти громади, приурочені до Міжнародного Дня захисту дітей.

У змаганнях взяли участь учні семи освітніх закладів Пасічнянської ТГ, а саме: Битківського ліцею, Зеленського ліцею, Пасічнянського ліцею, Пнівського ліцею, Білозоринського ліцею, та збірна команда Максимецької та Черниківської гімназій.

Розпочав урочисту частину відкриття змагань т.в.о. начальника відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексій Томин, який привітав всіх з початком «Веселих стартів» та наголосив, що спортивні змагання, що організовані відділом молоді та спорту, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, є одним із заходів святкування в Пасічнянській ТГ Міжнародного Дня захисту дітей, адже діти- це майбутнє нашої громади , майбутнє України.

З вітальним словом до учасників звернувся Пасічнянський сільський голова голова Андрій Гунда та побажав всім учасникам чесної спортивної боротьби, та щоб переміг найсильніший.

Ще Андрій Гунда, звернув увагу присутніх на те, що в Пасічнянській територіальній громаді , починаючи з цього року будуть відзначати стипендіями кращих спортсменів, жителів громади, які беруть участь в Чемпіонатах України, Європи та світу з різних видів спорту, представляють нашу громаду, та займають призові місця.

Також всі здобувачі повної загальної освіти,що є жителями населених пунктів нашої громади, які в цьому році здадуть ЗНО на 190 і вище балів, отримають премію по 5000 гривень за кожен успішно зданий предмет.

До привітань доєднався директор Пасічнянського ліцею Роман Садрук, та висловив сподівання, що змагання, які проводяться напередодні Міжнародного Дня захисту дітей у ввіреному йому навчальному закладі, принесуть учасникам задоволення, користь та багато радості та наснаги.

Вітали з початком «Веселих стартів» всіх присутніх представник відділу молоді та спорту, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Ігор Зеленюк, та ведуча спортивних змагань «Веселі старти», вчитель фізичної культури Пасічнянського ліцею Іванна Гультай. Ігор Зеленюк та Іванна Гультяй також розповіли всім учасникам змагань про правила та хід «Веселих стартів», які розпочали з розминки та шикування команд.?У програму змагань входили дев’ять комплексних естафет:«Вісімка», «Ведення м’яча», «Суші», «Переправа», «Попади в ціль», «Кольорова естафета з надувними кульками», «Стрибки з м’ячем», «Стрибки з скакалкою», «Естафета капітанів».Усі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже хвилювалися за свої команди, усі учасники намагалися щосили прийти до фінішу першими, а судді у складі головного судді змагань Лесі Михайлюк, суддів Тетяни Пуканюк, Лариси Шершун та Ганни Богуславець, уважно слідкували за змаганням команд.

Отже, у загальному заліку ПЕРШЕ місце посіла команда Пасічнянського ліцею(41 бал), ДРУГЕ місце команда Черниківської та Максимецької гімназій( по 38 балів), ТРЕТЄ місце в команди Білозоринської гімназії(34 бали). Команди Битківського, Пнівського та Зеленського ліцею за результатами змагань набрали 30, 28 та 22 бали відповідно.

Усі команди, учасники змагань, були нагороджені грамотами, а переможці «Веселих стартів» пам’ятними Кубками.

Нагородження проводили Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, т.в.о. начальника відділу культури Олексій Томин, представник відділу молоді і спорту Ігор Зеленюк.

Також «За вагомий особистий внесок у підготовці команд до змагань «Веселі старти» серед учнів освітніх закладів Пасічнянської територіальної громади присвячених Міжнародному Дню захисту дітей», були нагороджені представники команд, а саме: Битківського ліцею- Галина Госедло, Зеленського ліцею-Володимир Федорак, Пасічнянського ліцею-Іванна Гультай, Пнівського ліцею-Василь Тим’юк, Білозоринського ліцею-Тетяна Питлюк, Максимецької гімназії-Лариса Шершун, Черниківської гімназії-Ганна Богуславець.

Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! Усі отримали море позитивних емоцій.+26

121Богдан Демянчук, Taras Nakladiuk та ще 1191 коментар7 поширеньПодобаєтьсяКоментуватиПоширити