Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Створення Молодіжної ради Пасічнянської ТГ

Оголошується набір до Молодіжної ради Пасічнянської ТГ молодих, перспективних людей, які хочуть бути корисними для своєї громади та реалізовувати цікаві проєкти соціальної дії, де кожен зможе втілити свою ідею для більш комфортного та цікавого проведення часу,зустрічей та ін. Якщо ви готові працювати задля реалізації цікавих задумів, тоді долучайтесь!!!

Отже, що таке Молодіжна рада, та як вона працює:

Молодіжна рада – це консультативно-дорадчий орган який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально–економічних питань у сфері освіти, культури та спорту попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

До Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком 14-35 років:

представники громадських об’єднань або відокремлених підрозділів підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики:

представники закладів освіти, кандидатури, які подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу.

а також ті, хто бажає брати активну участь у житті молоді. Заповнити заяву можна, заповнивши форму за посиланням

https://forms.gle/dkGxvM5Xs3oj1pJS6

✅Нагадуємо, заяви для участі в установчих зборах приймаються до 26 жовтня 2023 року.

✅Установчі збори новоствореної молодіжної ради відбудуться 24 листопада 2023 року. Про час та місце проведення установчих зборів Молодіжної ради Пасічнянської ТГ буде повідомлено додатково.