Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей в Пасічнянській громаді

По-справжньому святково пройшло відзначення Міжнародного Дня захисту дітей у Пасічнянській громаді. Організатори святкування – Управління освіти, культури, молоді та спорту, і Служба у справах дітей Пасічнянської сільської ради до організації свята підійшли креативно та професійно, тож 1 червня 2023 року свято в Пасічнянській громаді вийшло яскравим, цікавим, веселим, незвичайним і незабутнім.

На території Пасічнянського ліцею було розгорнуте ціле містечко з багатьма цікавими локаціями, де для дітей різного віку були веселі розваги, конкурси, спортивні змагання, різноманітні майстер – класи, ярмарка солодкої випічки, яка була організована на підтримку Збройних Сил України, та святковий концерт, в якому взяли участь найталановитіші діти закладів освіти та культури Пасічнянської громади.

Розпочались святкування дитячого свята з Державного Гімну України та з вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих Героїв України.

Дітей Пасічнянської громади з Міжнародним Днем захисту дітей привітав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, та закликав юних жителів громади провести це свято гарно та з позитивними емоціями.

Розділити радість дитячого свята, завітав парох села Пасічна отець Олексій Гуляк, який поблагословив всіх присутніх та привітав зі святом .

Гарного свята, зростати в добрі й любові, зростати патріотами своєї держави побажала діточкам в привітальному слові начальниця Управління освіти, культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надія Тимчук.

До привітань дітям та їхнім батькам доєднались начальниця Служби у справах дітей Пасічнянської сільської ради Галина Годзюр та старший інспектор ювенальної превенції Надвірнянського районного відділу поліції Михайло Нагорняк.

Святкова концертна програма учасників художньої самодіяльності закладів освяти та культури громади, ведучими якої були Олександра Дирда-Клюшта та Надія Бойчук була надзвичайно різножанровою та цікавою.

Глядачам гарний настрій та позитивні емоції дарували: інструментальний ансамбль сопілкарів «Калинова сопілка» Зеленського ліцею;

танцювальний колектив Пнівського ліцею;

учениця Черниківської гімназії Анна-Марія Осташук;

учениця Черниківської гімназії Софія Цапей;

учениця Максимецької гімназії Світлана Лопатчук ;

вокальний дует «Квітка Карпат» Пасічнянського ліцею;

танцювальний колектив Пасічнянського ліцею;

учениця Битківського ліцею Віра Остап’юк;

учениця Зеленського ліцею Єлизавета Павлюк,

дитячий вокальний гурт «Сузір’я» Білозоринсько гімназії;

учительський ансамбль закладів освіти Пасічнянської ТГ «Либідь»;

Вікторія Осташук-учасниця художньої самодіяльності Зеленського СБК;

Богдана Дронюк-учасниця художньої самодіяльності Битківського СБК;

танцювальний колектив «Самоцвіт» Максимецького СБК,

учасники зразкового дитячого драматичного колективу «Зернятко» та дитячої студії «Первоцвіт» Пнівського СБК,

талановита скрипачка та солістка, художній керівник Битківського СБК Тетяна Максимюк.

Після завершення концертної програми відбулось нагородження учасників онлайн – конкурсу на краще фото у національному вбранні “Вишиванка-2023”. Організатори онлайн – конкурсу висловили подяку всім учасникам за участь в фотоконкурсі та нагородили всіх конкурсантів, які в терміни, визначені умовами онлайн-конкурсу подали свої фото на конкурс, подарунками за активну участь в онлайн – конкурсі на краще фото у національному вбранні “Вишиванка-2023.

Центром святкування дитячого свята став спортивний стадіон біля Пасічнянського ліцею, де було розгорнуте ціле містечко з багатьма цікавими та захоплюючими локаціями з різноманітними конкурсами, майстер-класами та вікторинами: «Анкета-опитування», “Кольоровий дивосвіт» (використанням техніки Ебру), “Виготовлення весняної корзиночки”, «Фарби яскравого літа», «Квіти-крокуси з гофрованого паперу», «Квітка миру і надії», «Вишита сорочка із кольорового картону», «Оберіг для воїна» (виготовлення патріотичного браслета із стрічок), «Прапорці-долоньки», «Дерево мрій» (пісочна анімація), «Кулькова феєрія», «Кольорові камінці».

На дитяче свято також завітала казкова Панда, якій дуже втішилися дітлахи. Панда залюбки водити з дітьми хороводи, грала в веселі ігри та фотографувалася з усіма юними мешканцями громади та їхніми батьками.

Всі бажаючі взяли участь у Відкритому турнірі з шашок серед дітей, разом з пластунами Станиці «Битків» в майстер- класі з встановлення наметів, а на спортивному майданчику зі штучним покриттям дітки побували на майстер – класі з боротьби самбо.

До святкових заходів в Пасічнянській громаді також долучилися медики, рятувальники та правоохоронці, тож діти мали унікальну можливість відчути себе справжніми вогнеборцями, тримаючи в руках пожежні стволи та навчаючись ліквідовувати умовну пожежу.

Поліцейські показали як застосовується спецобладнання, розповіли про правила дорожнього руху для пішоходів, наголосили на важливості їх дотримання,

а медики КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” в свою чергу розказали юним жителям громади про важливість професії медика, разом з дітьми приймали «пацієнтів» та вчились користуватися медичним обладнанням.

Окрім цього, на згадку про свято всі охочі мали змогу проїхатись в службових автомобілях рятувальників та правоохоронців і сфотографуватися на згадку.

На дитячому святі всі мали можливість на ярмарку, який зорганізували в підтримку ЗСУ заклади освіти Пасічнянської громади, поласувати солодкою домашньою випічкою. Всі виручені кошти з ярмарку – двадцять тисяч чотириста двадцять гривень, організатори ярмарки передадуть на потреби нашим військовим.

Працівники відділу «Служба у справах дітей» Пасічнянської сільської ради ради під час святкувавння вручили подарунки дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та дітям захисників України, та побажали міцного здоров’я діткам та членам родин та швидкої Перемоги та повноцінного мирного життя для дітей України.

Юні мешканці громади отримали від свята купу позитивних емоцій, а щирі посмішки та радість в їх очах тому підтвердження!

Щиро віримо, що вже наступного року наші діти зустрічатимуть це свято під мирним небом на нашій рідній українській землі, адже наше підростаюче покоління заслуговує на щасливе мирне життя!