Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Свято останнього дзвоника у Білозоринській гімназії

Свято останнього дзвоника у Білозоринській гімназії Пасічнянської сільської ради відбулося 4 червня у затишному шкільному подвір’ї навчального закладу за участю 125 учнів гімназії.

З них 15 першокласників, 9 учнів четвертого класу та 10 випускників-дев’ятикласників. Відкрили свято педагог- організатор Олександра Дирда-Клюшта, ведучі Віка Волощук та Юра Гуменюк, які запросили на урочисту лінійку дев’ятикласників, випускників 2021 року.

Після спільного виконання Державного Гімну України та підняття Державного синьо-жовтого Прапора, всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто поклав своє життя щоб українці жили під мирним небом.

Зі словами привітання звернувся до школярів парох церкви УГКЦ «Вознесіння Господа Ісуса Христа» с.Білозорина отець-декан Богдан Михайлина, який побажав учням бути добрими дітьми для своїх батьків, вчителів, рідного села та поблагословив всіх учнів гімназії щирою молитвою.

До учнів, батьків та вчителів звернулася керівник навчального закладу Галина Гугляк, привітала всіх з успішним з завершенням навчального року та побажала випускникам щасливої дороги у майбутньому дорослому житті.
Слово для привітання також надали почесним гостям свята-Пасічнянському сільському голові Андрію Гунді та начальнику відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексію Томину, які в минулому також були учнями та випускниками тоді ще Білозоринської ЗОШ 1-2 ступеня.


Промовці привітали з радісним і водночас сумним святом як першокласників, які вже стали другокласниками, так і випускників-дев’ятикласників та закликали випускників ніколи не забувати свої шкільні роки та вчителів, які були з ними поряд дев’ять років та давали необхідні знання.


Також щирі вітання й настанови лунали на адресу учнів гімназії, а особливо випускників навчального закладу, від заступника директора гімназії Наталії Депутат, класних керівників випускного 9 класу Тетяни Питлюк та Тетяни Кричовської, першої вчительки Марії Андрусяк.


Учням початкових класів вручили Похвальні листи за успіхи в навчанні, а за участь в художній самодіяльності навчального закладу активні учні отримали Почесні Грамоти та Подяки.


Прекрасні танці й пісні у виконанні учнів гімназії, символічні подарунки, якими обмінялися «першачки» та випускники-дев’ятикласники на згадку про школу та багато іншого зробили свято останнього дзвоника у Білозоринській гімназії незабутнім.


Oсoбливo рoзчулив всіх танець випускників. А кoли тепер уже колишні дев’ятикласники, запрoсили на танцмайданчик своїх вчителів, у більшості присутніх з’явилися сльози на очах.Завершилося свято у Білозоринській гімназії останнім дзвінком для випускників.