Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Триденний християнський табір для дітей організували при церкві Св. Димитрія села Зелена.

Щира молитва, цікаві бесіди на релігійну тематику, а найголовніше дзвінкі дитячі голоси лунають цими днями в храмі Святого Великомученика Димитрія села Зелена Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ, адже тут, з 8 по 10 серпня 2022 року, з благословення декана Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ отця-мітрата Богдана Михайлини, настоятеля церкви о. Володимира Андрусяка проходить християнський табір «Ангели Миру».

Впродовж трьох днів під духовною опікою і керівництвом о. Володимира, семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича, братів Андрія Онуфрака, Миколи Косюка, а також професійних аніматорів Юлії Голинської та Іванни Мороз, з 11 до 15 години перебувають біля 40 дітей дошкільного та шкільного віку від 5 до 14 років.

Ранок в таборі розпочинається з молитви, потім духовні наставники та аніматори проводять з дітьми цікаві ігри, квести. естафети, легкі банси (християнські танці), які не лише веселять дітей, але й стимулюють їх бути рухливими та позитивними увесь день. Брати Андрій та Микола під час табірного дня долучалися до підготовки діток до Святих Таїнств Сповіді та Першого Причастя

Також для табірників організовують перегляд християнських фільмів, мульфільмів та солодкий стіл.

Дітки вдячні духовним наставникам та аніматорам, які зуміли організувати для них цікаве і незабутнє дозвілля, діляться з ними безцінними знаннями, роблять навчання у таборі не лише цікавим і корисним, але і приємним, та з нетерпінням чекають наступних веселих канікул з Богом!

Також доземний уклін та шана нашим захисникам, які тримають мирне небо над головами цих чудових діток і дають можливість їм працювати у християнському таборі!

А духовні наставники брати Андрій та Микола, аніматори Юлія та Іванна запрошують діток уже з 11 по 13 серпня 2022 року відвідати християнський табір «Ангели Миру», який буде проходити при церкві «Зіслання Святого Духа» дільниці Фентираль, та завіряють діток що їм в таборі буде цікаво та весело.

+26

Коментувати

Поширити