Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Творчий здобуток учня 7 класу Черниківської гімназії Перожук Ростислава

Скарбничку обласних перемог серед здобувачів освіти поповним своїм творчим здобутком учень 7 класу Черниківської гімназії ПЕРОЖУК РОСТИСЛАВ.

Івано-Франківським обласним державним центром науково-технічної творчості учнівської молоді підведено підсумки обласного онлайн-конкурсу проєктів створених у середовищі «Minecraft».

На Конкурс було представлено 127 проектів у трьох вікових групах .

На підставі підсумкових протоколів журі, учень 7 класу Черниківської гімназії ПЕРОЖУК РОСТИСЛАВ (вікова категорія «Учасники віком від 10 до 14 років») зайняв почесне ІІІ місце.

Свій проєкт здобувач освіти з Пасічнянської територіальної представив у номінації «Сучасне українське село».

«Перожук Ростислав – скромний, стриманий, самостійний, завжди доброзичливий і толерантний. Ростислав вміє відстоювати свою точку зору і впевнено йти до поставленої мети. На уроках висуває велику кількість ідей чи розв’язків проблеми, пропонує оригінальні вирішення. Його життєве кредо: «Ніколи не зупинятись на досягнутому. Мети досягає той,хто її прагне»- в такому позитивному руслі характеризує свого учня дирекція Черниківської гімназії.

За свою роботу у творчому режимі, в новоствореному “світі” відеогри «Minecraft», учень 7 класу Черниківської гімназії Ростислав Перожук нагороджений Дипломом та Медаллю від Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.