Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Биткові провели Відкритий турнір з волейболу серед збірних команд Пасічнянської територіальної громади

15 серпня 2021 року у смт. Битків на спортивному майданчику зі штучним покриттям біля Битківської початкової школи №1 по вул. Михайлюка(Битківчик), за ініціативи Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, старости селища Битків Олега Юрчилюка, при підтримці Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради відбувся Відкритий турнір з волейболу серед аматорських команд Пасічнянської ТГ присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Тішить те, що молодь громади є небайдужою до спорту, прагне до здорового способу життя, тож взяти участь у спортивних змаганнях виявили бажання чотири команди- з см. Битків, сіл Зелена, Пасічна та Пнів.

За результатами жеребкування відбулося шість матчів, які проходили за коловою системою, отже всі команди мали можливість помірятися силами в рівних умовах.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, протягом п’яти годин команди запекло змагалися за звання найкращої, показали гідну майстерність.

Хоча за результатами перших двох матчів вже вималювались фаворити змагань, але вже ж зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Після закінчення волейбольного турніру відбулася церемонія народження Переможця та призерів змагань, яку провели Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Битківського старостинського округу Олег Юрчилюк, депутати Пасічнянської сільської ради восьмого скликання Оксана Лавринович та Микола Сенатович.

Андрій Гунда подякував всім учасникам змагань за те що вони долучились до ще одного спортивного свята-Відкритого Кубка Пасічнянської ТГ з волейболу, та повідомив всім присутнім на церемонії нагородження, що наближчим часом в Пасічнянській територіальній громаді будуть проведені змагання з пляжного волейболу, а 24 серпня в с. Пнів відбудуться змагання з баскетболу 3Х3, а на базі спортивного майданчика зі штучним покриттям в с. Білозорина пройде турнір з міні-футболу.

Ще Пасічнянський сільський голова наголосив на тому, що крім Кубків для Переможця та призерів, на цих змаганнях було розіграно кількість дитячих майданчиків, які за результатами турніру будуть встановлені в селах нашої громади.Отже за результатами відкритого Кубка Пасічнянської ТГ з волейболу

4 місце в команди смт. Битків, тож на території селища буде встановлено один дитячий майданчик.

ТРЕТЄ місце завоювала команда с. Зелена,

а ДРУГЕ місце дісталось волейболістам с. Пнів, тож в Зеленій та Пнів’ю буде встановлено по два дитячих майданчики.

Переможцем волейбольного турніру стала команда села Пасічна, яка крім Кубка Переможця виграла для свого села три дитячі майданчики.

…Цей день приніс усім, як глядачам так і учасникам, цікаві враження та неповторні емоції, розуміння того, що спорт в Пасічнянській територіальній громаді не на останньому місці, є в нього прихильники, є й ті, хто підтримує гарні ініціативи, допомагає в організації спортивних заходів та матеріальному заохоченні учасників.