Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Надвірній відбулася зустріч із родинами загиблих воїнів з Пасічнянської ТГ

У Надвірній, в приміщенні районної (військової) адміністрації відбулася зустріч з рідними полеглих військових. Сільський голова Пасічнянської громади Андрій Гунда, заступник голови Тарас Юрчило взяли участь у робочому засіданні.

Під керівництвом заступниці голови Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації Людмили Сірко відбулося засідання виїзної робочої групи з сім’ями загиблих воїнів Пасічнянської, Надвірнянської та Переріслянської територіальних громад.

До обговорення питань долучилися радник голови ОВА Володимир Веркалець, учасник бойових дій, начальник управління з питань ветеранської політики Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Примич, керівники та фахівці управлінь з питань соціальної, правової, медичної та ветеранської політики в Надвірнянському районі, а також представники Надвірнянського РТЦК та СП.

Спілкувалися у формі діалогу, де кожен зміг висловитися та отримати відповідь на запитання.

Зокрема, йшлося про соціальні виплати для членів сімей загиблих воїнів, юридичний захист, отримання ВЛК і УБД, обласні програми підтримки, надання медичних послуг, перетин кордону рідних загиблих воїнів, упорядкування пакетів документів, статусів, тощо.

«Наш обов’язок – повернути сім’ям хоча б невеличку частинку тієї турботи та тепла … Жодна родина у громаді не залишається без підтримки». – зазначив Андрій Гунда.