Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У навчальних закладах Пасічнянської територіальної громади пролунав перший дзвоник 2023-2024 навчального року

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

У закладах освіти Пасічнянської громади заходи приурочені початку нового навчального року пройшли по різному, у деяких гімназіях та ліцеях навіть по-новому, започаткувавши нові шкільні традиції. Кожен заклад підготувався до цього дня наполегливо та творчо.

Колективи Зеленського та Битківського ліцеїв долучилися до ініціативи “Квітка перемоги” – замість букета кошти для ЗСУ. Зокрема в Битківському ліцеї в День Знань було зібрано 10640 гривень які будуть передані для закупівлі технічного обладнання для наших захисників.

На урочистих заходах, перш за все згадали тих, завдяки кому ми не втратили нашої свободи та незалежності – наших захисників. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх Героїв, які поклали на полі бою життя, та щиро дякували воїнам ЗСУ, які зараз захищають нас від російських окупантів.

Від щирого серця 2535 здобувачів освіти, з яких 205 першокласники, батьків, освітян, працівників навчальних закладів з початком нового навчального року, з Днем знань, тепло привітали та побажали наполегливості та успіхів, впевненості та віри, великої Перемоги, керівники громади, Управління освіти культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та керівники навчальних закладів. Найкращим, за підсумками попереднього 2022-2023 навчального року, вчителям та учням були вручені Почесні грамоти та Подяки.

Хочеться побажати, щоб цей день запам’ятався для всіх довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все легко здійсниться!