Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Пасічнянській ТГ пройшов шахово-шашковий турнір на підтримку ЗСУ, приурочений Дню фізичної культури і спорту

Змагання відбулись 11 вересня 2022 року за сприяння Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та проходили в приміщенні Пнівського сільського будинку культури.

Випробувати себе в дружньому інтелектуальному змаганні виявили бажання шашкісти та шахматисти різних вікових категорій, тож турнір видався цікавим і напруженим так як відбувався одночасно у двох напрямках – шаховому та шашковому. Поборолися за перемогу та продемонстрували красиву та цікаву гру в шашки і головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич та спортінструктор і тренер з футболу Ігор Зеленюк.

Учасники змагань наполегливо боролися за призові місця на кожній дошці, в кожній партії. Особливо запекла боротьба точилася між шахістами пнівчанином Тарасом Паньківом та жителем м. Лиман Краматорського району Донецької області Олександром Любчинком, який в зв’язку з бойовими діями тимчасово проживає в Пасічнянській територіальній громаді.

Справжній інтелектуальний бій на шаховій дошці між цими двома завзятими шахістами точився біля двох годин та завершився чесною перемогою Тараса Паньківа.

Переможцем з шашок у чесних змаганнях став Ігор Обруб’як.

Тарас Паньків та Ігор Обруб’як отримали отримали в нагороду пам’ятні Кубки та Дипломи переможців.

Дипломами Другого ступеня нагороджені Богдан Олійник (шашки), Олександр Любчинко (шахмати), а Дипломи Третього ступеня одержали Роман Петрів (шашки) та Ігор Обруб’як (шахи).

Учасники спортивного заходу подякували організаторам турніру за можливість проявити свої інтелектуальні здібності, покращити майстерність та відмітили що час змагань був проведений не лише цікаво, а й з користю.