У Пасічнянській ТГ пройшов шахово-шашковий турнір на підтримку ЗСУ, приурочений Дню фізичної культури і спорту
Змагання відбулись 11 вересня 2022 року за сприяння Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та проходили в приміщенні Пнівського сільського будинку культури.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1130996-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140008-1024x768.jpg)
Випробувати себе в дружньому інтелектуальному змаганні виявили бажання шашкісти та шахматисти різних вікових категорій, тож турнір видався цікавим і напруженим так як відбувався одночасно у двох напрямках – шаховому та шашковому. Поборолися за перемогу та продемонстрували красиву та цікаву гру в шашки і головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич та спортінструктор і тренер з футболу Ігор Зеленюк.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140025-1024x768.jpg)
Учасники змагань наполегливо боролися за призові місця на кожній дошці, в кожній партії. Особливо запекла боротьба точилася між шахістами пнівчанином Тарасом Паньківом та жителем м. Лиман Краматорського району Донецької області Олександром Любчинком, який в зв’язку з бойовими діями тимчасово проживає в Пасічнянській територіальній громаді.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140015-1024x768.jpg)
Справжній інтелектуальний бій на шаховій дошці між цими двома завзятими шахістами точився біля двох годин та завершився чесною перемогою Тараса Паньківа.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140059-1024x768.jpg)
Переможцем з шашок у чесних змаганнях став Ігор Обруб’як.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140049-1024x836.jpg)
Тарас Паньків та Ігор Обруб’як отримали отримали в нагороду пам’ятні Кубки та Дипломи переможців.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140046-1024x768.jpg)
Дипломами Другого ступеня нагороджені Богдан Олійник (шашки), Олександр Любчинко (шахмати), а Дипломи Третього ступеня одержали Роман Петрів (шашки) та Ігор Обруб’як (шахи).
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/p1140052-1024x768.jpg)
Учасники спортивного заходу подякували організаторам турніру за можливість проявити свої інтелектуальні здібності, покращити майстерність та відмітили що час змагань був проведений не лише цікаво, а й з користю.