Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У Пасічнянському ліцеї відзначили День вчителя

Щороку школярі Пасічнянського ліцею дивують своїми ідеями та створюють позитивну обстановку, вітаючи своїх вчителів з професійним святом. Тож і цього року теж не обійшлося без сюрпризів та несподіванок.

Учні навчального закладу під керівництвом педагога – організатора Ірини Петрівни Михайлюк створили для педагогів святкову та затишну домашню атмосферу. Вчительський колектив зустріла святково прибрана кульками та квітучими вазонами сцена актової зали, посередині якої Образ Божої Матері, та напис «Зі святом любі Вчителі». Організована учнями 5-11 класів композиція осінніх квітів та дарів поля і лісу доповнювала святкову обстановку.

Розпочалось освітянське свято піснею «Вчителько моя», яку дарував зі сцени своїм вчителям учнівський хор Пасічнянського ліцею. Про освітянське свято в такий складний час важкого випробування для України йшлося у вірші Василя Гусара, колишнього педагога цього навчального закладу, з яким познайомила присутніх педагог -організатор Ірина Михайлюк.

Учасники святкового освітянського заходу вшанували хвилиною мовчання всіх Героїв, які поклали голови за цілісність та Незалежність України.

Далі святкову атмосферу і чудовий настрій дарували улюбленим вчителям вихованці навчального закладу, які бажали педагогам міцного здоров’я, творчих злетів, Божого благословіння та присвячували вчителям щирі віршовані рядки та душевні українські пісні.

Вчительський колектив з професійним святом привітав директор Пасічнянського ліцею Роман Олексійович Садрук, який розказав присутнім повчальну історію про взаємовідносини вчителя та учня та наголосив у своєму виступі що «Вчитель –це горде звання, яке по життю несуть найбільш гідні люди» і побажав своїм колегам по роботі здоров’я, любові, миру, достатку, щоб їхні нелегкі вчительські будні приносили їм тільки радість та були плідними, а учні були старанними, та щоб ними можна було пишатися, а в родині нехай запанують щастя і затишок.

До привітань доєднався Василь Петрович Гусар, який ще донедавно працював в Пасічнянському ліцеї заступником директора з навчальної роботи. Василь Гусар, як відомо, є автором багатьох віршів та пісень, тож одну з пісень «Вчителю мій» у власному виконанні він присвятив педагогічному колективу навчального закладу в якому попрацював багато років.

Щирими віршованими рядками до вчителів звернулися найстарші школярі-одинадцятикласники та привітали своїх дорогих наставників смачним тортом.

За підсумками минулого 2021-2022 навчального року більшість педагогічних працівників Пасічнянського ліцею отримали Почесні Грамоти.

Атмосфера цього дня для всіх педагогів Пасічнянського ліцею була насправді теплою та дружньою. Завершилося освітянське свято щирим «Многая літ», смачними букетиками для педагогів від вдячних учнів, та побажаннями всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в Ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.