Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Биткові відбувся благодійний турнір з міні-футболу серед ветеранів

В Пасічнянській територіальній громаді, в селищі Битків, 17 липня з ініціативи Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та старости Битківського старостинського округу Олега Юрчилюка відбувся благодійний турнір із міні-футболу серед ветеранів 40 років і старших на підтримку Збройних Сил України.

У змаганнях взяли участь ветеранські команди з Биткова, Пасічної, Пньова, а також збірна з міні-футболу адміністрації Пасічнянської сільської ради.

Перед початком змагань всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях захисників, які віддали свої життя за Україну.

За підсумками шести двотаймових матчів місця в турнірі розподілилися наступним чином:

ПЕРШЕ МІСЦЕ- ветерани смт. Битків;

ДРУГЕ МІСЦЕ- ветерани с. Пнів;

ТРЕТЄ МІСЦЕ-ветерани с. Пасічна.

По завершенні мініфутбольного турніру відбулась церемонія нагородження переможця та призерів змагань. Насамперед учасники турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять жителя селища Битків, військовослужбовця, сержанта Романа Миколайовича Мельника, який захищаючи Україну загинув на Запоріжжі внаслідок артилерійського обстрілу.

Переможців та призерів привітали з успішним завершенням турніру головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич, спортінструктор Ігор Зеленюк, арбітр змагань Дмитро Прокопечко та найстарший гравець турніру Ярослав Несторак, та вручили пам’ятні Кубки : ветеранській команді селища Битків-переможцю змагань, та командам-призерам- ветеранським збірним Пньова та Пасічної. Команда адміністрації Пасічнянської сільської ради була відзначена організаторами турніру Почесною Грамотою за участь в Благодійному турнірі.

Під час усіх матчів всі бажаючі могли доєднатись до збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Зібрані благодійні внески в сумі 2350 гривень передано на придбання автомобіля нашим захисникам з 10 Гірсько-Штурмової Бригади, в якій проходить службу житель нашої громади Бедрій Михайло Васильович.