Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді проведено інтелектуально – розвиваючу гру для дітей «Код нації»

З метою гідно передати надбання свого народу та попередніх поколінь, в Молодіжному просторі «Битківська сільська бібліотека», фахівцем з питань молоді, відділу у справах молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради спільно з працівниками Битківського селищного будинку культури проведено інтелектуально – розвиваючу гру «Код нації». Захід приурочений до Міжнародного Дня рідної мови, який світова спільнота відзначила 21 лютого.

В ході гри, в якій взяли участь пластуни Станиці «Битків» Національної скаутської організації України «Пласт», діти повторили та узагальнили набуті знання з предмету «українська мова», розвивали кмітливість, уважність, вміння швидко мислити, працювати в команді та відповідати за колектив.

Для молодого покоління це свято, під час якогого діти відчули красу та багатство рідного слова, поринули у світ краси і принад української мови – можливість усвідомити, що вони справжні українці, які поважають свою рідну мову, шанують свій рідний край-Україну.

По закінченні інтелектуально – розвиваючої гри всіх її учасників було нагороджено солодкими подарунками та пам’ятними магнітиками від адміністрації Пасічнянської сільської ради та Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.