Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській територіальній громаді пройшов Кубковий турнір з міні-футболу серед ветеранів

На спортивному майданчику зі штучним покриттям Пасічнянського ліцею 28 листопада 2021 року відбувся турнір з міні-футболу на «Кубок Пасічнянської ТГ-2021» серед ветеранів Пасічнянської територіальної громади.

Між собою змагалися три команди, а саме ветеранські збірні ФК «Скеля» з с. Пнів, ФК «Бистриця» з Пасічної та збірна з міні-футболу, яку склали працівники апарату та депутати Пасічнянської сільської ради.

Три матчі, які проходили за колової системою, визначили переможця та фіналістів Кубкового турніру.

За підсумками змагань (1 матч: Адміністрація ТГ-ФК «Бистриця»-7:1; 2 матч: ФК «Скеля»- Адміністрація ТГ-0:3; 3 матч: ФК «Бистриця»-ФК «Скеля»-5:2) «бронзовими» медалями та кубком нагороджено команду ветеранів ФК «Скеля» (Пнів),

«срібні» нагороди та кубок здобули футболісти ветеранської збірної «ФК «Бистриця» (Пасічна),

а переможцем турніру та володарем «Кубка Пасічнянської ТГ-2021» та “золотих” медалей серед ветеранів стала команда адміністрації та депутатів Пасічнянської сільської ради.

Нагородження переможців та фіналістів міні-футбольних змагань, які відбулися за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, провели арбітри змагань Микола Макаро, Дмитро Прокопечко, спортінструктор відділу спорту Ігор Зеленюк та вчитель фізичної культури Пасічнянського ліцею Леся Михайлюк.