В Пасічнянській ТГ пройшов турнір з баскетболу присвячений Дню Святого Миколая
З метою популяризації та пропаганди занять баскетболом, підвищення рівня спортивної майстерності та формування здорового способу життя, 12 грудня 2021 року в Пнівському ліцею відбувся турнір з баскетболу серед команд Пасічнянської територіальної громади приурочений Дню Святого Миколая.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-1-1024x628.jpg)
В змаганнях взяли участь баскетбольні команди сіл Пасічна, Пнів та збірна з баскетболу депутатів та адміністрації Пасічнянської сільської ради.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-1-1024x461.jpg)
За результатами трьох матчів 3 місце посіла команда з с. Пасічна,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1024x461.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/14-1-1024x616.jpg)
2 місце завоювала баскетбольна команда депутатів та адміністрації Пасічнянської сільської ради,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-1024x619.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/12-1024x721.jpg)
а переможцями турніру стала команда с. Пнів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/10-1024x640.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/13-1024x782.jpg)
Пасічнянської сільський голова Андрій Гунда подякував всім учасникам змагань за цікаву та змістовну гру та вручив представникам команд Кубки та медалі переможців.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/11-1024x461.jpg)