Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській ТГ відбувся Чемпіонат територіальної громади з баскетболу серед населення на підтримку ЗСУ

12 лютого 2023 року в Пнівському ліцею на локації «Активні парки» відбувся Чемпіонат Пасічнянської ТГ з баскетболу серед населення на підтримку Збройних сил України, зорганізований Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Чемпіонат проходив за програмою Президента України «Здорова Україна».

За звання кращої баскетбольної команди Пасічнянської територіальної громади змагалися чотири команди: баскетболісти смт. Битків, с. Пнів, с. Пасічна, та баскетбольна команда Адміністрації Пасічнянської територіальної громади.

За результатами жеребкування відбулися два основні матчі ( кожен матч складався з двох таймів по 15 хвилин) між командами «Битків» – «Пнів» та «Пасічна» – «Адміністрація Пасічнянської ТГ» за результатами яких в фінал Чемпіонату вийшли команди «Пнів» та «Адміністрація Пасічнянської ТГ».

Перед фінальним поєдинком відбувся матч за ТРЕТЄ місце в якому взяли участь команди «Битків» та «Пасічна». Результати всіх зіграних матчів відображені в таблиці.

Переможцем та володарем Кубку Переможця Чемпіонату Пасічнянської ТГ з баскетболу серед населення на підтримку ЗСУ стала команда с. Пнів.

Друге місце посіла команда Адміністрації Пасічнянської ТГ.

На третьому місці — команда с. Пасічна, на четвертому — команда смт. Битків.

Усі команди були нагороджені Грамотами Івано-Франківського обласного центруфізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Дипломами Пасічнянської сільської ради, а переможці — Кубком Переможця та Кубками Срібного та Бронзового Призера Чемпіонату.

Також Дипломом Пасічнянської сільської ради нагороджено учасницю баскетбольної команди с. Пасічна Лесю Михайлюк, яку визнано Кращим гравцем Чемпіонату Пасічнянської ТГ з баскетболу серед населення на підтримку ЗСУ.