В Пасічнянській ТГ відбувся Відкритий турнір з тенісу
1 квітня 2023 року, в спортивному залі Пнівського ліцею, Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради разом з Івано-Франківським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх “було проведено фізкультурно – оздоровчий захід соціального проекту “Активні парки – локації здорової України” – Відкритий турнір Павсічнянської ТГ з тенісу в якому взяли участь 10 жителів громади різної вікової категорії (від 20 до 60+).
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/5-885x1024.jpg)
За результатами турніру ПЕРШЕ місце посів Микола СЕНАТОВИЧ (с. Пасічна), ДРУГЕ місце виборов житель смт. Битків Анатолій ГЛІНСЬКИЙ, ТРЕТЄ місце завоював житель Биткова Іван ЗАЛОЗЕЦЬКИЙ.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-1024x771.jpg)
Микола Сенатович, переможець Турніру нагороджений Кубком Пасічнянської територіальної громади. Призери Турніру отримали в нагороду медалі за 1, 2, та 3 місце. Також всі учасники Відкритого Турніру з настільного тенісу Пасічнянської ТГ отримали Грамоти від Івано-Франківського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-1024x771.jpg)
Дякуємо нашим воїнам – захисникам за те маємо змогу розвивати в громаді різні види спорту. Разом переможемо.