В Пнівському ліцеї відзначили День Захисника України
Згідно Указу Президента України 14 жовтня, в Україні відзначається День Захисника України. Також в цей день святкують День українського козацтва та День створення Української Повстанської Армії. Саме тому, 13 жовтня, щоб вшанувати подвиги наших захисників, учні 4-11 класів Пнівського ліцею разом з вчителями біля Символічної Могили Борцям за Волю України та Стели полеглим Героям провели урочисте Віче присвячене Дню Захисника України, Дню українського козацтва та 79-ій річниці створення УПА.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-1-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/6-1024x768.jpg)
Ведучі урочистого заходу, учениці 11 класу Пнівського ліцею Юлія Микитюк та Марія Андріїв, розповіли присутнім на урочистому заході ліцеїстам про боротьбу українського народу за Незалежну і Соборну Україну в різні історичні віхи, згадали про звитягу і подвиги запорізьких козаків, вояків УПА та теперішніх оборонців східних рубежів України-доблесних воїнів АТО-ООС.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-2-749x1024.jpg)
У виконанні шкільного хору Пнівського ліцею прозвучали пісні присвячені Україні та подвигам запорізьких козаків.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-1-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/7-1024x685.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/8-1024x768.jpg)
Завершилося урочисте Віче спільним виконанням Державного Гімну України.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/0-1-1024x461.jpg)
Проведення такого заходу допоможе учням краще пізнати історію України, більше дізнатись про тих, хто в різні часи захищали нашу землю від різних ворогів, пам’ятати всіх тих Героїв, хто віддав своє життя за Волю та Незалежність Української держави.