Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пнівському ліцеї відзначили День Захисника України

Згідно Указу Президента України 14 жовтня, в Україні відзначається День Захисника України. Також в цей день святкують День українського козацтва та День створення Української Повстанської Армії. Саме тому, 13 жовтня, щоб вшанувати подвиги наших захисників, учні 4-11 класів Пнівського ліцею разом з вчителями біля Символічної Могили Борцям за Волю України та Стели полеглим Героям провели урочисте Віче присвячене Дню Захисника України, Дню українського козацтва та 79-ій річниці створення УПА.

Ведучі урочистого заходу, учениці 11 класу Пнівського ліцею Юлія Микитюк та Марія Андріїв, розповіли присутнім на урочистому заході ліцеїстам про боротьбу українського народу за Незалежну і Соборну Україну в різні історичні віхи, згадали про звитягу і подвиги запорізьких козаків, вояків УПА та теперішніх оборонців східних рубежів України-доблесних воїнів АТО-ООС.

У виконанні шкільного хору Пнівського ліцею прозвучали пісні присвячені Україні та подвигам запорізьких козаків.

Завершилося урочисте Віче спільним виконанням Державного Гімну України.

Проведення такого заходу допоможе учням краще пізнати історію України, більше дізнатись про тих, хто в різні часи захищали нашу землю від різних ворогів, пам’ятати всіх тих Героїв, хто віддав своє життя за Волю та Незалежність Української держави.