Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В селі Пнів відбувся фінальний матч 10-го, ювілейного Кубка з футболу Надвірнянского району пам’яті Героїв Небесної Сотні

18 футбольних колективів Надвірнянського району, із них – 5 ФК Пасічнянської громади, змагались за Кубок з футболу Надвірнянского району пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за волю та Незалежність України. За результатами матчів двох попередніх етапів в групах, в фінал Кубка вийшли ФК «Горгани» та ФК «Надвірна», і в неділю 7 квітня 2024 року на стадіоні села Пнів відбувся фінальний поєдинок, за результатами якого й визначився переможець, вже 10, щорічного Кубка з футболу Надвірнянского району.

З вітальним словом виступив голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук, який зазначив , що 7 квітня, в день проведення фінального поєдинку, в Україні відзначають 10-у річницю вшанування пам’яті наших Героїв, які загинули за Незалежність нашої держави.

Всі присутні хвилиною мовчання пом’янули Героїв, що віддали своє життя за Україну та спільно виконали Державний Гімн України.

Руслан Нестерук від імені НРАФ та команд – фіналістів висловив подяку очільникам Пасічнянської та Надвірнянської територіальних громад Андрію Гунді та Зіновію Андрійовичу за підтримку команд в цьому футбольному турнірі та вручив керівникам Пасічнянської та Надвірнянської ТГ Подяки від Надвірнянської районної асоціації футболу. Зіновій Андрійович та Андрій Гунда у своєму привітальному слові побажали командам безкомпромісної та чесної боротьби і подякували всім за активну участь у змаганнях.

За результатами зіграного матчу, з рахунком 4:0, володарем Кубка з футболу Надвірнянского району пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за волю та Незалежність України 2024 року стала футбольна команда «Надвірна».

По завершенні фінального матчу відбулось урочисте нагородження яке проводили: голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук, голова Пасічнянської сільської ради Андрій Гунда та голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович. Подякою НРАФ «За арбітраж в щорічному весняному Кубку з футболу Надвірнянского району присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за волю та Незалежність України» нагородили суддів турніру Василя Струка, Андрія Дитка, Юрія Гнатюка.

Статуетки кращих футболістів Кубка отримали футболісти Василь Хмельовський (ФК «Горгани») та Олег Дисько (ФК «Надвірна»).

Команди-фіналісти нагороджені Подяками НРАФ «За участь в щорічному весняному Кубку з футболу Надвірнянского району присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих за волю та Незалежність України» та пам’ятними Медалями.

ФК «Горгани» (Зелена) також отримав з рук Руслана Нестерука пам’ятну відзнаку фіналіста цьорічного Кубка, а ФК « Надвірна» нагороджений Кубком переможця.

…Памʼятаймо, якою ціною нам дається кожен новий день …Памʼятаймо Героїв Небесної Сотні …🕯️дякуємо Збройним Силам України за захист.