Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В селищі Битків Пасічнянської громадифункціонуватиме ще один прихисток для людей, постраждалих через війну.

В Надвірнянському районі, а саме в смт. Битків Пасічнянської громади, в рамках проекту Caritas Ukraine та Caritas Nadvirna у партнерстві з Пасічнянською сільською радою – «Як вдома: Притулок для довготривалого проживання внутрішньо переміщених осіб», який фінансується 한국카리타스인터내셔널 Caritas Korea (Карітас Корея), функціонуватиме ще один прихисток для людей, постраждалих через війну. Ремонтні роботи по його реалізації вже активно тривають.

29 листопада 2022 року пройшла посвята приміщення амбулаторії, де буде облаштований шелтер, яку провели декан Пнівський отець- мітрат Богдан Михайлина, отці – Андрій Будзак (директор БО БФ “Карітас-Надвірна”), Олексій Гуляк та Володимир Чорноокий. Всечесні отці поблагословили присутніх на успішне продовження і швидке завершення запланованих робіт.

Також на посвяту притулку завітав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, який висловив подяку, що Пасічнянська сільська рада, як партнер проекту, має можливість долучитись до доброї справи і в такий важкий час підтримати людей.

«Такого роду проекти також мають значний позитивний вплив на розвитку громади. Маю надію, що вже незабаром в цьому приміщенні, яке не функціонує вже довший час, знову вируватиме життя і люди почуватимуть тут себе в безпеці і комфорті», – зазначив Андрій Гунда.

БО БФ «Карітас-Надвірна» наголошує , що в результаті реалізації проекту буде облаштовано ще один прихисток для більше, як 100 людей з усіма належними для проживання умовами.

«Наше головне завдання – зробити все можливе, щоб люди почували себе тут справді «як удома» – в затишку, теплі і комфорті»-зазначають в благодійній організації.