Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Від народознавства — до свідомого патріотизму

Нещодавно у закладі дошкільної освіти (дитячому садку) “Лісова казка” Пасічнянської територіальної громади, в рамках методичного об’єднання, відбувся майстер-клас на тему: «Лялька-мотанка на удачу воїну» для вихователів закладів дошкільної освіти.

Захід провела вихователь дошкільного закладу Михайлюк Оксана Михайлівна, яка наголосила усім присутнім, що важливо формувати національно-патріотичне почуття в дошкільників, виховувати інтерес до української культури, народних звичаїв та традицій, почуття гордості за свій народ.

Під час майстер-класу Оксана Михайлівна презентувала зроблені власноруч ляльки – мотанки, розповіла про назви, призначення, традиції та звичаї, пов’язані з їх виготовленням.

Що лялька-мотанка – це народна іграшка і є оберегом та символом Берегині Роду. Передавалась така лялька з покоління в покоління, від матері до дочки, і ниточка, якою вона в’язалась, ставала символічною золотою ниткою, що єднала покоління в міцний єдиний Рід, берегла і захищала, давала силу, наснагу і добробут.

Під час практичної частини учасники майстер – класу мали можливість власноруч створити ляльку-мотанку, адже речі, які люди роблять своїми руками, з добрими намірами і позитивом-приносять щастя, удачу і навіть мир і спокій.

Усі створені обереги будуть подаровані нашим воїнам на передову з надією і вірою, що вони захистять їх від лиха!