Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди з Міжнародним Днем захисту дітей

Всі ми родом із дитинства і про це нам щороку нагадує чудове свято радості й надії – Міжнародний День захисту дітей, яке ми відзначаємо 1 червня.

Вперше свято Міжнародного Дня захисту дітей, яке було засноване в листопаді 1949 року в столиці Франції – місті Париж під час засідання сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок, та стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє, відзначили в 51-ій країні світу 1 червня 1950 року.

Цьогоріч ми та наші діти зустрічаємо його в умовах війни, коли багато дітей через напад російського агресора на нашу вільну країну стали сиротами, позбулися будинку або покинули рідну домівку через бойові дії.

Дорогі діти!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з Вашим радісним святом. Ви – наше майбутнє, зміст нашого життя, надія й віра в день завтрашній. І так хочеться, щоби ваше дитинство та юність, аби ваші подальші життєві дороги були світлими та безхмарними.

Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

В цей день особливу увагу хочу звернути на дітей наших Захисників та Захисниць, які чекають їх вдома та переживають цю розлуку. Діти, ваші татусі та мами – Герої, пишайтеся ними. Вони гордість нашої громади, нашої країни.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, Вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми, а ми, дорослі, будемо робити все для того, щоб ви не знали лиха та страждань, аби все, чого прагнете, про що мрієте, – здійснилось.

З повагою та щирими побажаннями – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

33