Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання Пасічнянського сільського голови з Великодніми святами

Шановні жителі та гості Пасічнянської територіальної громади. Щиросердечно вітаю Вас з найвеличнішим святом для всіх християн світу – Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне, яке приходить разом із квітучою і теплою весною і наповнює людські серця добром і любов’ю, та є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

У нинішній час праведної боротьби українців за своє життя, за свою незалежну Україну нам по особливому дорогий Великдень. Нам важко, боляче й скорботно сьогодні, але проміння світлого Воскресіння Христового, помножена на відвагу і мужність наших українських воїнів, вселяють віру у нашу перемогу.

Всі ми віримо, що з благословенням Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину.Бажаю усім переможної любові і незламної віри.

Нехай сила величного духу українців служить щоденно Україні.Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом огорне кожного Захисника та Захисницю, кожну людину, дарує усім незламність, перемогу та мир. Смачної паски, кольорових писанок, щедрого Великоднього кошика, мирних свят!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Слава Україні! Слава захисникам України!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.