Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання з Днем народження митрофорному протопресвітеру Пнівського протопресвітеріату, отцю-декану Богдану Михайлині

21 червня 2021 року відзначає свій 60-й день народження митрофорний протопресвітер Пнівського протопресвітеріату Коломийської Єпархії УГКЦ, отець-декан, настоятель Церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» села Білозорина БОГДАН МИХАЙЛИНА

Всечесний отче Богдане! Благословіть та прийміть щирі побажання на честь Дня Вашого ювілею, і дозвольте привітати від чистої і щирої душі Вас з Днем народження. Дякую Богу за дар Вашого життя, за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у серцях парафіян. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірену Вам паству до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом!

Щиро бажаю Вам, міцного здоров’я, Божої милості, злагоди, добра та миру. Нехай Божа благодать осяює всі Ваші задуми та плани, хай здійснюються мрії та успішною буде щодення праця на Славу Божу.

Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,

І береже Вас від біди повсюди.

Нехай несе Вам радість кожна мить,

І благодать Господня з Вами буде!

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.