Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітаємо з Днем народження депутата Пасічнянської сільської ради начальника відділу загальної, організаційної, інформаційної роботи та документообігу Ярослава Богдановича Андріїва

9 листопада вітання з Днем народження приймає начальник відділу загальної, організаційної, інформаційної роботи та документообігу, депутат Пасічнянської сільської ради 8 скликання Ярослав Богданович Андріїв.

Шавновний Ярославе Богдановичу! В цей чудовий осінній день прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Бажаємо завжди й у всьому бути попереду, успішно досягати бажаних цілей і впевнено рухатися до нових вершин. Здоров’я Вам, радості, цікавих проектів, любові, тепла і найдорожчих людей поряд. Хай життя буде наповнене лише щасливими і вдалими днями, гарним настроєм і здійсненням мрій!

З повагою-Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, колектив апарату, виконавчий комітет, депутатський корпус Пасічнянської сільської ради.