Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітаємо з Днем народження депутата Пасічнянської сільської ради Оксану Михайлівну Лавринович

15 вересня святкує День народження депутат Пасічнянської сільської ради восьмого скликання, директор КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Оксана Михайлівна Лавринович.

Шановна Оксано Михайлівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні та близькі, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі та дають можливість реалізовувати ідеї, приймати мудрі рішення на благо нашої громади. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, колективи апарату та виконавчого комітету, депутатський корпус Пасічнянської сільської ради.