Вітаємо з Днем народження директора Пнівського ліцею Олега Михайловича Фединяка
12 червня святкує свій День народження директор Пнівського ліцею, депутат Пасічнянської сільської ради восьмого скликання ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДИНЯК.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/unnamed-1.jpg)
Шановний Олеже Михайловичу! Щиро вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження.
Бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів, а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай шана Ваших учнів і колег буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, Управління освіти, культури, молоді та спорту, депутатський корпус, колективи апарату та виконавчого комітету Пасічнянської сільської ради.