Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітаємо з Днем народження директора Пнівського ЗДО “Дюймовочка” Оксану Іванівну Вірсту

29 вересня щирі вітання з Днем народження приймає директор закладу дошкільної освіти (дитячого садка) “Дюймовочка” с. Пнів Оксана Іванівна Вірста.

Шановна Оксано Іванівно! Ми від усього серця вітаємо Вас із Днем народження, бажаємо Вам завжди залишатися такою ж красивою, молодою і життєрадісною. Нехай на вашому обличчі завжди буде посмішка, а в душі гарний настрій. Нехай Ваше життя завжди грає найяскравішими фарбами. Вас поважають та цінують всі працівники дитячого садочка, люблять ваші маленькі вихованці. Тож нехай робота приносить лише насолоду та задоволення, а в особистому житті буде тільки благополуччя і достаток. Будьте щасливі! Нехай в цьому простому, але найголовніше у світі слові для вас буде все – довгі роки і міцне здоров’я, любов, взаєморозуміння найдорожчих людей і виконання бажань! З Днем народження!

З повагою-Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, колективи апарату, виконавчого комітету, Управління освіти, культури, молоді та спорту, депутатський корпус Пасічнянської сільської ради, колектив закладу дошкільної освіти “Дюймовочка”.