Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Випускний ранок в закладі дошкільної освіти «Дюймовочка» села Пнів

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями.

Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Готувалися до цієї грандіозної події в житті кожного малюка заздалегідь та дуже серйозно в закладі дошкільної освіти «Дюймовочка» що в селі Пнів. Вихователі разом з діточками вчили віршики, складні танцювальні па, та разом з батьками майбутнім випускниць підбирали вбрання.

Випускниці ( а цього року на випускному святі в «Дюймовочці» були тільки дівчатка), які урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі.

Всі дівчатка були у бальних красивих платтях і виглядали на святі справжніми принцесами.

Під час свята маленькі випускниці показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень та віршів, станцювали чудові таночки «Сценка з повсякденного життя», «Танець зі стрічками».

А ще на святі була несподіванка-вальс тата і доні, а також рухливі ігри «Склади шкільний портфелик» та «Вгадай цифру».

Випускниці склали клятву майбутнього першокласника і пообіцяли ніколи не забувати садочок.Завідувач ЗДО «Дюймовочка» Оксана Вірста та вихователь дошкільного закладу Марія Обруб’як привітали своїх вихованців з закінченням дитячого садка та вручили діткам планшети з фотографіями.

Від імені батьків маленьких випускників, працівників ЗДО «Дюймовочка» привітала Мар’яна Бенюк, яка висловила слова вдячності всьому колективу садочка, адже саме завдяки їхнім спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Мар’яна Бенюк також вручила подяки всі працівникам садочка, а саме: завідувачу Оксані Вірсті, вихователю Марії Обруб’як, помічникам вихователів Ользі Обруб’як, Людмилі Букатюк, музичному керівнику Ользі Бенюк, психологу Марії Микитишин та кухарю Ользі Жекало.

Випускний ранок в «Дюймовочці» пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників садочка на все життя!