Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Виїзний захід служби зайнятості в Пнівському старостинському окрузі Пасічнянської територіальної громади

8 червня 2021 року заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Зоряна Станіщук провела виїзний захід в Пнівському старостинському окрузі Пасічнянської територіальної громади.

Фахівець служби зайнятості ознайомила учасників про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, охарактеризувала стан ринку праці регіону. Шукачі роботи цікавились умовами реєстраціїї в службі зайнятості, наданні статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю, умовами проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості .

Також присутніх було поінформовано про перелік вакантних посад та підприємства, які здійснюють підбір персоналу, ознайомлено з перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції.

А під час робочої зустрічі представника служби зайнятості з головою Пасічнянської ТГ Андрієм Гундою, старостою Пнівського старостинського округу Василем Гладишем та начальником відділу освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Оксаною Кричовською, Зоряна Станіщук ознайомила присутніх з профорієнтаційними послугами, які надає служба зайнятості для різних категорій населення, зокрема для молоді (в тім числі учнівської), розповіла про роботу та досягнення Проєкту для молоді «Планування кар`єри:10 кроків до успіху».

«Учнівська молодь Пасічнянської територіальної громади активно бере участь в профорієнтаційних заходах служби зайнятості. Протягом багатьох років учні шкіл громади приймали участь в профорієнтаційних уроках, Днях кар`єри, економічних екскурсіх, Презентаціях навчальних закладів, КВК. Фахівці з профорієнтації були частими гостями батьківських зборів та методичних семінарів з питань організації профорієнтаційної роботи. Переконана, ці заходи дають свої позитивні результати та є ефективними» – наголосила Зоряна Станіщук.

« Я, як очільник Пасічнянської територіальної громади, сприятиму активній співпраці наших жителів з службою зайнятості, адже це дасть можливість роботодавцям нашої громади якісно та в короткі терміни укомплектовувати вільні вакансії. Я зацікавлений в легальному працевлаштуванні наших громадян – шукачів роботи, наданні їм якісних профорієнтаційних послуг, зокрема молоді» – зауважив голова Пасічнянської сільської ради Андрій Гунда.

«Співпраця Пнівського старостинського округу Пасічнянської громади є багаторічною та ефективною. Сподіваємось на подальшу ефективну роботу, яка дасть змогу роботодавцям нашого округу в короткі строки знайти працівників, а шукачам роботи – працевлаштуватись» – зазначив староста Пнівського округу Василь Гладиш.Начальник відділу освіти Пасічнянської сільської ради Оксана Кричовська зазначила, що профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є важливою та необхідною, адже вибір професії для випускника – справа нелегка та актуальна.

Представники Пасічнянської ТГ подякували фахівцю служби зайнятості за візит, за цікаву та інформативну розмову, яка неодмінно матиме позитивний результат.