Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Виїзний захід в Пасічнянську територіальну громаду фахівця Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості

07 вересня 2021 року заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Зоряна Станіщук провела виїзний захід в Пасічнянській сільській раді територіальної громади.

Фахівець служби зайнятості ознайомила учасників зустрічі з комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, охарактеризувала стан ринку праці регіону. Шукачі роботи цікавились умовами реєстраціїї в службі зайнятості,наданні статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю, умовами проходження професійного навчання за направленням служби зайнятості .

«Пасічнянська громада зацікавлена у співпраці з службою зайнятості, у якісному підборі кваліфікованих працівників для роботодавців громади, легальному працевлаштуванні шукачів роботи, якісних профорієнтаційних послугах для молоді, зокрема учнівської. Все заради добробуту наших жителі»- підкреслив у розмові з фахівцем центру зайнятості Пасічнянський сльський голова Андрій Гунда.

«Гасло служби зайнятості «Живи і працюй в Україні» – тому ми готові допомогти кожному шукачеві роботи в питанні працевлаштування, допомогти в навиках пошуку роботи, провести індивідуальні консультації та надати психологічну підтримку» – зазначила Зоряна Станіщук.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, заступники сільського голови Володимир Крошков та Тарас Юрчило, які були присутні на виїзному заході, подякували фахівцю служби зайнятості за візит, за цікаву та інформативну розмову, яка неодмінно матиме позитивний результат.