Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко відзначив сумлінну роботу колективів новозбудованих амбулаторій Пасічнянського центру первинної медико-санітарної допомоги

З робочим візитом в Пасічнянську громаду завітав директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко. Цього разу посадовець проінспектував роботу новозбудованих амбулаторій первинної медико-санітарної допомоги в селах Пнів, Зелена та нововідкриту АЗПСМ в селищі Битків.

Ігор Дмитренко поспілкувався з керівництвом КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”, персоналом закладів первинної медичної допомоги, оглянув приміщення амбулаторій та поцікавився як оснащені медичні заклади необхідним обладнанням та медикаментами, вакцинами, темпами рутинної імунізації та вакцинації від СOVID-19, кількістю укладених сімейними лікарями декларацій з жителями громади та наявністю профоглядів.

Очільник департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА відзначив сумлінну роботу колективів закладах первинної медико-санітарної допомоги Пасічнянської громади та підкреслив що в цих медичних закладах є всі відповідні умови щоб отримати якісну медичну допомогу первинного рівня.

В амбулаторіях є кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, маніпуляційна, лабораторія та інші необхідні приміщення. Заклади оснащені відповідним обладнанням та найголовніше тут затишна та доброзичлива для пацієнта атмосфера.