Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Юнаки ФК «Розсіч» з смт. Битків- володарі «Кубка Пасічнянської ТГ-2021» з міні-футболу

14 листопада 2021 року року на стадіоні із штучним покриттям в селі Білозорина, за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди, Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради. відбувся розіграш «Кубка Пасічнянської ТГ з міні-футболу-2021» серед юнацьких складів футбольних клубів 1 та 2 ліги нашої громади.

У змаганнях взяли участь юнацькі склади футбольних клубів: ФК «Фортуна» (Білозорина), ФК «Розсіч» (Битків), ФК «Горгани» (Зелена), ФК «Бистриця» (Пасічна), ФК «Скеля» (Пнів).

Змагання проходили за коловою системою, загалом відбулося десять футбольних матчів, які кожна з команд розпочинала гаслом: «Слава Україні»-«Героям Слава». Матчі складались з двох таймів по 10 хвилин, арбітрами турніру були Дмитро Прокопечко та Микола Макаро.

Результати всіх десяти футбольних матчів дивіться в таблиці.

…Нарешті настає довгожданна мить нагородження переможців турніру. Церемонію нагородження проводили тренери футбольних клубів ФК «Скеля», «Розсіч», «Бистриця» Ігор Зеленюк, Володимир Клим’юк, та Василь Павлик, які подякували юнацьким складам команд за прекрасну команду гру та бажання йти до перемоги.

За ТРЕТЄ місце в Кубковому турнірі футбольним м’ячем нагороджена юнацька збірна ФК «Горгани» з Зеленої,

футбольний м’ячем та Почесними Грамотами за ?ДРУГЕ місце відзначені футболісти пасічнянської «Бистриці»,

а Переможці турніру, юнацька збірна ФК “Розсіч” з Биткова, отримали Кубок «Володаря Пасічнянської ТГ-2021 з міні-футболу» серед юнаків та Почесні Грамоти.

Наступної неділі, 21 листопада, в с. Пнів на спортивному майданчику зі штучним покриттям відбудеться розіграш Кубка Пасічнянської ТГ з міні-футболу-2021 уже серед дорослих складів футбольних клубів нашої громади, який має бути не менш видовищним як юнацький турнір.