Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

З 7 жовтня 2023 р. ДСНС України запустило Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України
№ 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) від 07 липня 2023 рjre затверджено порядок функціонування та ведення
Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».
Постановою № 690 визначено, що функціонування Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою.
Відповідно до пункту 21 Порядку, оператор протягом 60 календарних днів повторно проводить ідентифікацію відповідно до вимог цього Порядку також і у разі внесення змін до чинних або прийняття нових нормативно-правових актів у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки, у разі, коли це стосується порядку проведення ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки або впливає на її результати.
Враховуючи вищевикладене повідомляємо, що починаючи з 07 жовтня 2023 року ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки. 07.10.2023 року посилання на даний Реєстр розміщено на сайті Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області https://if.dsns.gov.ua/uk у розділі: «Бізнесу» → «Пожежна та техногенна безпека».