Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ!

Вже традиційно, кожного року у другу суботу вересня, українці відзначають День фізичної культури і спорту – свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму українців, залучає прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Щиро вітаю ветеранів спорту, спортсменів, нашу талановиту спортивну молодь, вчителів фізичної культури, тренерів, спортивніих інструкторів, керівників спортивних громадських організацій, меценатів спорту та всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту України, з цим святом здоров’я, сили, мужності та краси.

Висловлюю слова щирої вдячності всім, хто працює у сфері фізичної культури та спорту, чиїми перемогами ми по праву пишаємося. Впевнений, спорт який у Пасічнянській громаді вже став невід’ємною частиною життя всіх наших жителів, й надалі буде успішно розвиватися, а спортивні досягнення наших спортсменів будуть тільки примножуватися.

В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги, яскравих перемог в усіх справах та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання нашої мальовничої, спортивної громади та України.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.