Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
І саме сьогодні, в період війни, це свято набуло важливого значення. Україна знову виборює свою незалежність, і наші захисники і захисниці кожного дня докладають максимальних зусиль заради звільнення нашої землі від ворога. Нерідко ціною свого здоровʼя та життя. Тому ми маємо памʼятати, що єдина і соборна Україна – не просто історичні спогади. Це Україна, яку ми повинні залишити нашим нащадкам.
Дорогі жителі та гості Пасічнянської територіальної громади! Прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Щиро бажаю всім міцного здоров’я, миру, достатку і злагоди в родинах, любові, взаєморозуміння,щоб в кожній родині лунав дитячий сміх. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – перемоги над ворогом, процвітання Соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.