Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Запрошуємо жителів громади ознайомитися з новим творчим завданням в межах проекту “Енергія Майбутнього”

Ми знаємо, наскільки ви всі креативні, скільки у вас цікавих ідей та творчого потенціалу. І ваші ідеї дуже потрібні Україні, адже саме ви – підлітки, молодь, будете створювати Україну майбутнього. Так ми і назвали завдання – “Україна майбутнього.”

Пропонуємо вам подумати – якою буде наша країна після перемоги? Якою буде Україна у стані миру та процвітання?Зберіть свої ідеї, думки та мрії – та висловіть їх у вигляді творчої роботи будь-якого формату, який вам до душі. Наприклад: вірш, малюнок, оповідання, відео, фото, аудіо, діджитал-картинка, креслення, постер тощо. А ми зберемо ваші творчі роботи у збірку під назвою “Україна Майбутнього”!

Чому ми хочемо створити цю збірку творчих робіт?

-щоб об’єднати всіх нас, де б ми зараз не знаходилисьщоб направити вашу увагу на плани щодо розбудови й процвітання нашої країни

-щоб продемонструвати світові, якою підлітки бачать Україну майбутнього, показати країну вашими очима.

Але, це ще не все! За результатами проекту ми створимо збірку з відібраними роботами та оголосимо збір коштів, що будуть направлені на підтримку освітніх проектів та заходів для дітей, постраждалих від війни. Таким чином, друзі, через свою творчість ви зможете зібрати кошти на допомогу Україні, та зробити внесок у нашу перемогу!

Отже, розкажемо вам більше про нашу майбутню збірку: Назва і тема: “Україна Майбутнього: мир та процвітання”. Концепція проекту: збір творчих робіт підлітків щодо бачення України Майбутнього. Спочатку буде створено сторінку проекту в Інстаграм, де будуть публікуватися всі надіслані роботи. Також, на ній будуть реквізити міжнародного рахунку для збору коштів на підтримку дітей, постраждалих від війни в Україні.

Після закінчення терміну подачі робіт буде сформовано та оформлено онлайн-збірку, в яку увійдуть відібрані роботи. Ця збірка буде розміщена на окремому сайті, на якому продовжуватиметься збір коштів на допомогу дітям – реалізацію освітніх проектів, підтримки отримання ними якісної освіти будь-де.

Також заплановано створення друкованої версії збірки із зазначенням авторів, та проведення її онлайн- та офлайн-презентацій, учасниками яких станете Ви – її автори ! Ми хочемо, аби якомога більша кількість людей в Україні та за кордоном дізналася про нашу з вами любов до України.

Формати робіт: вірш, малюнок, оповідання, відео, фото, аудіо, діджитал-картинка, креслення, постер тощо.

Оформлення: збірка буде поділена на блоки, об’єднані темою України майбутнього. Тож при подачі своїх робіт просимо вас позначити, до якого блоку належить ваша робота (на ваш погляд).

Перелік блоків збірки та пояснення до них:

  • Місто (якими будуть наші відбудовані міста та села? як виглядатимуть площі, вулиці та парки, як вони будуть називатися, якими будуть нові скульптури, пам’ятники, мурали, стріт-арт тощо);
  • Архітектура (якими будуть нові будинки – зовні та зсередини, якими будуть нові будівлі – музеї, театри тощо);
  • Освіта (як виглядатимуть нові школи та університети? як зміниться система освіти, які можуть виникнути нові предмети, нові традиції та активності у школах тощо);
  • Мода (які будуть тренди у моді? який дизайн буде у нашого одягу);
  • Література (блок для віршів, оповідань, спогадів тощо – як у текстовому, так і у аудіо/відео форматі);
  • Кіно (про що, на вашу думку, будуть знімати кіно після перемоги? тут може бути, наприклад, ідея фільму та постер до нього, відео-нарізка для документального кіно тощо);
  • Інтернет-простір (які можуть з’явитися нові ютуб-канали? тут може бути, наприклад, ідея для тематики каналу, і перше відео для нього тощо);
  • Герої України (творчі роботи про всіх тих, хто наближає зараз нашу перемогу – захисників України, волонтерів, медиків, освітян, простих громадян, які допомагають один одному тощо);
  • Інше (для всіх робіт про Україну майбутнього, що не підпадають під вищеперелічені тематики блоків).

В спільноті учасників конкурсу “Енергія Майбутнього” ( https://www.facebook.com/groups/624786585310484/ ) вже опублікова гугл-форма для подачі робіт! 🌟Тож, запрошуємо вас розпочинати творчий процес Все буде Україна!

З повагою-Катерина Заровна, менеджер із соціальних проєктів відділу проєктів регіонального розвитку НАК “Нафтогаз України.”