Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Завершені матчі групового етапу Благодійних матчів “Разом Ми Сильні” на підтримку ЗСУ

До Вашої уваги результати 6 туру, турнірні таблиці 6 турів групового етапу, та розклад наступних чвертьфінальних (“Ліза Чемпіонів” району) та півфінальних (“Ліги Європи”району) Благодійних матчів “Разом Ми Сильні” на підтримку ЗСУ.

За результатами Благодійних матчів 6 фінального туру групового етапу, на підтримку Збройних Сил України в рамках навчально-тренувального процесу серед команд-учасниць районних змагань з футболу сезону 2021/2022 років, до 1/4 фіналу серед ФК групи “А” ввійшли ФК “ГОРГАНИ” (Зелена) та ФК “СКЕЛЯ” (Пнів).

За результатами жеребкування раундів плей-оф турніру на підтримку ЗСУ “Разом Ми Сильні”, яке 8 серпня відбулось в офісі Надвірнянської районної асоціації футболу, в “Лізі Чемпіонів” району, в 1/4 фіналу, зустрінуться: ФК “ГОРГАНИ” (Зелена), 1 місце в групі “А” – ФК “НАДВІРНА”, 2 місце в групі “В” (матч відбудуться 14 серпня 2022 року в м. Яремче о 14:00 годині), та ФК “ТЕРЕН” (Лісна Тарновиця), 1 місце в групі”С” –ФК “СКЕЛЯ” (Пнів), 2 місце в групі “А” (матч відбудеться 14 серпня 2022 року в м. Надвірна о 14:00 годині).

Також за результатами жеребкування, в “Лізі Європи” району, в 1/2 фіналу, зустрінуться ФК “РОЗСІЧ” (Битків), 3 місце в групі “А” –ФК “ЛУКАВЕЦЬ” (Гвізд), 3 місце в групі “В”. Матч відбудеться 14 серпня 2022 року в с. Парище о 14:00 годині.

Згідно регламенту турніру всі наступні матчі складатимуться з одного матчу, в разі нічийного результату в основний час – відразу пробиваються пенальті.