Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Завершився Відкритий зимовий чемпіонат Пасічнянської ТГ з мініфутболу сезону 2023-2024 року на підтримку ЗСУ

18 лютого 2024 року завершився Відкритий зимовий чемпіонат Пасічнянської ТГ з мініфутболу сезону 2023-2024 року на підтримку ЗСУ, якому взяли участь 10 команд нашої громади: “Розсіч” (Битків), “Битківчик”, “Білозорина”, “Фортуна” (Білозорина – Пнів), “Горгани” (Зелена), “Kora Karpat” (Максимець), “Постоята”, “Карпати” (Пасічна), “Скеля” (Пнів) та команда “Ветерани”.

Майже три місяці численні вболівальники мали змогу спостерігати захопливу та цікаву боротьбу десяти міфутбольних команд Пасічнянської громади за перемогу в зимовому чемпіонаті. Змагання проходили почергово в усіх населених пунктах громади, на спортивних майданчиках із штучним покриттям. В основному етапі команди зіграли одна з одною вісімнадцять матчів першого та другого кола, за результатами яких було визначено кращу мініфутбольну четвірку та кращих бомбардирів, якими стали Ярослав Рогів ( “Розсіч” (Битків), Денис Богдан (“Битківчик”), Дмитро Дзебчук (“Кора карпат” (Максимець”).

18 лютого 2024 року за участю команд «Скеля» (Пнів), «Кора Карпат» (Максимець), «Розсіч» (Битків), «Карпати» (Пасічна) в селі Пнів, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, відбулися матчі «плей-офф», які визначили фіналістів чемпіонату.

Ними стали пнівська «Скеля» та пасічнянська команда «Карпати». У матчі за третє місце з рахунком 4:3 команда «Розсіч» з Биткова отримала перемогу над максимецькою командою «Кора Карпат». У фінальній зустрічі пнівська «Скеля» переконливо, з рахунком 5:0, перемогла пасічнянську команду «Карпати».

За підсумками останнього змагального дня команди, демонструючи змістовний та видовищний футбол, розділили між собою місця наступним чином:

1 місце – «Скеля» (Пнів);

2 місце – «Карпати» (Пасічна);

3 місце – «Розсіч» (Битків).

Також були визначені кращі гравці в номінаціях:

«Кращий воротар» – Іван Залозецький;

«Кращий бомбардир» – Ярослав Рогів;

«Кращий гравець» – Ростислав Гаврилюк;

«Кращий захисник» – Сергій Дзебчук;

«Кращий нападник» – Денис Богдан.

Із щирими вітаннями до спортсменів, та зі словами вдячності до наших захисників, мужніх воїнів ЗСУ, за можливість впродовж трьох місяців проводити спортивні змагання, звернувся заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков. Він привітал спортсменів громади із вдалим завершенням чемпіонату та вручив заслужені нагороди переможцям та всім учасникам змагань.

Команди-призери Відкритого зимового чемпіонату Пасічнянської ТГ з мініфутболу сезону 2023-2024 року на підтримку ЗСУ, були нагороджені Кубками та, відповідно до програми «Обдарована громада», грошовими Сертифікатами Пасічнянської сільської ради. Пам’ятними відзнаками «За участь у Відкритому зимовому чемпіонаті Пасічнянської ТГ з мініфутболу сезону 2023-2024 року на підтримку ЗСУ» нагороджені команди, які не ввійшли в трійку призерів. 🔹Грамоти Пасічнянської сільської ради отримали: кращий воротар Іван Залозецький, кращий бомбардир Ярослав Рогів, кращий гравець» Ростислав Гаврилюк, кращий захисник Сергій Дзебчук, кращий нападник Денис Богдан. Також Грамотами Пасічнянської сільської ради нагороджені арбітри чемпіонату Микола Макаро, Дмитро Прокопечко, Володимир Клим’юк, Василь Типусяк.