Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Жителі Пасічнянської громади віддали останню шану та попрощались з захисником Іваном Пітчуком.

Живим коридором, зі схиленими головами, з живими квітами, лампадками, синьо-жовтими та червоно-чорними стягами, 26 квітня 2023 року, на колінах, жителі Пасічнянської громади, друзі та знайомі зустрічали Івана Івановича Пітчука, жителя села Пасічна, який загинув 19 квітня 2023 року на Донеччині, боронячи Україну від рашистів, та назавжди повернувся до рідної домівки.

А вже в четвер 27 квітня 2023 року устами священнослужителя, отця-декана Богдана Михайлини, полеглий Герой на рідному подвір’ї назавжди прощався з близькою та далекою родиною, сусідами, друзями, однокласниками, одногрупниками, друзями, бойовими побратимами з 4 Окремої танкової бригади «Чорні яструби», з якими він до останньої хвилини свого земного життя боронив Україну від російських окупантів.

Поховали загиблого військовослужбовця Івана Пітчука на новому сільському кладовищі села Пасічна (дільниця «Поле») зі всіма військовими почестями. У мить прощання з полеглим Героєм звучав Державний Гімн України та постріли пам‘яті, а рідним загиблого його бойові побратими вручили Державний Прапор України, та нагороди за військові заслуги.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Івана. Світлий спомин про звитяжного воїна Івана Івановича Пітчука назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів, односельців, жителів Пасічнянської територіальної громади.

Вічна пам’ять та слава Герою!