Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, із Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва, з 81-ою річницею створення УПА!

Шановні жителі Пасічнянської територіальної! Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, із Днем захисника та захисниці України, Днем Українського козацтва, 81- річницею створення Української Повстанської Армї.

Всечесний Отче Григорію, шановна парафіяльна громадо церкви “Покрову Пресвятої Богородиці” села Максимець! Щиро та сердечно вітаємо Вас з храмовим святом.

Споконвіків український народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою, під Покров Борогодиці стали новітні Герої України.

Сьогодні ми згадуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі, з болем у серці вшановуємо пам’ять всіх нескорених українців – захисників Вітчизни, які поклали свої голови на вівтар нашої перемоги.

У цей величний день у спільній молитві просімо Пресвяту Богородицю, щоб покрила своїм омофором український народ та наше військо, повсякчас підтримувала усіх наших захисників та подарувала Україні такі довгоочікувані Перемогу та мир.

Бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай Божа милість допомагає Вам у Ваших щоденних турботах, а це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук.