Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Змаганнями з баскетболу завершився в Пасічнянській ТГ ІІ етап спортивного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

Головне вміння у командних видах спорту — отримувати задоволення від гри, та вірити в перемогу. Змаганнями з баскетболу завершився в Пасічнянській громаді ІІ етап спортивного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч».

За перемогу в другому етапі змагань з баскетболу, які проходили 14 березня 2024 року на базі Пасічнянського ліцею, боролися 3 юнацьких та 2 дівчачі баскетбольні команди закладів загальної середньої освіти Пасічнянської громади. У всіх команд-учасників було велике бажання – перемогти, тому ігри тривали в напруженій боротьбі, були цікавими та багатими на яскраві моменти.

За результатами запеклої боротьби переможцями серед дівчат стала команда «PAS#STARS» з Пасічнянського ліцею;

II місце зайняла команда дівчат «БЕМС» з Битківського ліцею.

Серед юнаків перемогу здобули баскетболісти команди «БЕМС» Битківського ліцею;

II місце виборола юнацька команда «РИСІ» з Пнівського ліцею, III місце посіла команда команда «PAS#STARS» з Пасічнянського ліцею.

Переможці та призери змагань за свої спортивні досягнення нагороджені Грамотами, кубками та медалями від організаторів змагань – Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.

Переможці ІІ етапу – команда юнаків «БЕМС» з Битківського ліцею , та команда дівчат «PAS#STARS» з Пасічнянського ліцею представлятимуть нашу громаду в ІІІ (районному) етапі шкільних ліг.

Бажаємо всім успіхів, витривалості та відмінних результатів у наступних етапах змагань. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання для наших учнів. РАЗОМ – переможемо!