Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Звіт дільничного офіцера поліції Пасічнянської територіальної громади

Дільничний офіцер поліції Надвірнянського районного відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Микола Вирстюк звітував про роботу за 2022 рік.

Зокрема Микола Вирстюк доповів про взаємодію з органами місцевого самоврядування та населенням щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидії злочинності. Дільничний інспектор проінформував громадян про стан дотримання правопорядку на території Пасічнянської територіальної громади та заходи, які вживаються щодо запобігання правопорушенням з метою підвищення авторитету та довіри населення до його діяльності та діяльності правоохоронних органів в цілому.

Особливу увагу дільничний офіцер поліції акцентував на видах шахрайства, в т. ч. із використанням соціальних мереж та детально розповів, яким чином не стати жертвою даного виду злочину. Наприкінці зустрічі правоохоронець та присутні обговорили ефективність превентивних заходів, методів протидії правопорушенням та висловили пропозиції щодо покращення безпекової ситуації на території громади.