Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

12 серпня – День молоді, свято з вірою в Перемогу та майбутнє України

12 серпня Україна вже вдруге, за ініціативи молодіжних організацій, святкує День молоді України разом з іншими країнами Європи – в Міжнародний День молоді.
Сьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов’язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас, адже українська молодь разом з представниками старшого покоління зі зброєю в руках відстоює кордони своєї країни від російських загарбників, збирає кошти на ЗСУ, волонтерить, навчається, працює під сиренами та здобуває нагороди, допомагає постраждалим від війни, представляє Україну на міжнародній арені та проводить акції по всьому світу проти війни і агресора.
У День молоді щиро вітаю всіх, у кого душа молода, хто зберігає оптимізм і живе у вічному русі. Міцного здоров′я Вам, сміливості, успіхів у навчанні та роботі, творчої енергії, мирного неба над головою і простого людського щастя.
Щиро вдячний захисникам та захисницям які боронять наш фронт і наш тил, молодим хлопцям і дівчатам, які відстоюють цінності демократії та свободи і будують сильну державу майбутнього.
Хай будуть міцними сила духу та віра у майбутнє України! Перемоги, мирного неба, здійснення мрій!
Разом до Перемоги!
З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.