Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

13 березня Пасічнянська громада провела на вічний спочинок ще одного нашого Героя – Василя Накладюка, життя якого обірвав ворог

Війна забирає вірних синів України, сильних і мужніх патріотів… Один з них- Василь Васильович Накладюк, який народився 2 жовтня 1968 року народження, проживав в селі Букове Пасічнянської територіальної громади. Службу проходив навідником гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892.

Загинув 8 березня 2023 року, захищаючи Україну від рашистів в районі міста Соледар, біля села Роздолівка Донецької області. А вже в неділю 12 березня, зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, жителі Пасічнянської громади зустріли траурний кортеж з тілом загиблого Героя Василя Накладюка, який віддав своє життя щоб Україна була вільною і незалежною.

Провели останньою життєвою дорогою Захисника України Василя Накладюка в понеділок 13 березня. Прощалися з Василем, зі світлою, порядною Людиною, опорою старенької матері, дружини, дітей, внуків, близька й далека родина загиблого військовослужбовця, його односельціз сіл Букове та Пасічна, священнослужителі, військовослужбовці, керівництво громади, бойові побратими,однокласники, друзі, та жителі навколишніх сіл.

…Сколихнули небо залпи від пострілів військових, під Державний Гімн України попрощалися на цвинтарі з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі люди. Героя поховали з усіма військовими почестями на кладовищі Ростока села Пасічна.

Схиляємо голови у скорботі, розділяємо з рідними, близькими людьми, друзями, військовими побратимами біль від непоправної втрати.

Світла пам’ять Василеві.

Вічна слава, честь і шана Герою України