Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

14-го березня відзначається День українського добровольця

Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці під Києвом. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Потім з’явився «Дніпро-1», «Айдар», «Азов» та інші добробати. Саме завдяки добровольчим батальйоном вдалося зупинити наступ на Сході та звільнити частину територій. Вони вселили віру, зробили наше небо мирним, а ночі спокійними, підтвердили тоді наше право бути вільними українцями та європейцями.

24 лютого 2022 – у день, у який розпочалася повномасштабна війна росії з Україною, добровольці теж були першими, хто став на захист держави, хто рядах ЗСУ та Територіальної Оборони став до бою з рашиською ордою.

Дорогі добровольці та усі наші захисники! Посилено молимося, щоб Господь охороняв кожного із вас та усіх нас! Нехай дарує міцне здоров’я, багато духовних і тілесних сил, терпіння і мужність у наближенні нашої Перемоги!

Схиляємо у скорботі свої голови в пам’ять про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок, до своїх батьків, матерів, коханих та дітей.

Миру і Перемоги!

Слава Україні

Героям Слава