Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

15 листопада 2022 року Пасічнянська громада попрощалась із Героєм російсько-української війни, Борисом Маричем

Борис Марич один з перших пішов захищати нас, рідну землю від рашиської навали, тому що захист рідної держави від ворога він вважав своїм обов’язком, який з честю виконав та віддав за Україну найдорожче-своє життя.

Загинув Воїн 10 листопада 2022 року під час наступу на Херсон, внаслідок підриву автотранспортного засобу на протитанковій міні. У загиблого військовослужбовця залишилися невтішні дружина, син, батьки та сестра.

Віддати останню шану захиснику України і провести Бориса Марича в останню путь, до оселі де народився загиблий Герой, прийшли рідні, близькі, друзі, бойові побратими, колеги по роботі, керівники Пасічнянської територіальної громади, жителі Білозорини, Пньова, навколишніх сіл та небайдужі громадяни. Люди несли безліч живих квітів і не стримували сліз.

«День похорону покійного Бориса повинен нас об’єднати в молитовній єдності, а покійний Борис повинен об’єднати нас в любові один до одного, і ми повинні пам’ятати за ту родину, яка його зростила, яка дала йому життя, яка зростила Героя з нашої парохії»- зазначив у прощальному слові до родини покійного та всіх тих, хто прийшов провести в засвіти загиблого Героя Бориса Марича, настоятель церкви «Вознесіння Господа Ісуса Христа» с. Білозорина, отець-мітрат Богдан Михайлина, який очолив чин похорону загиблого військовослужбовця.

Борис Іванович був урівноважений та розсудливий, відповідальний та обережний, був хорошим батьком і другом, який завжди допоможе, порадить і підтримає, був прикладом для інших, Людиною із великої літери, вірним другом, який вчив інших грати з серцем в футбол, вчив з серцем колядувати українські колядки, вчив з серцем любити Україну… Таким він і залишиться назавжди.

Поховали Бориса Марича на пнівському цвинарі під звуки Державного Гімну у виконанні духового оркестру та військовий салют, труну покрили державним прапором, який потім вручили дружині загиблого воїна.

Світла пам’ять і вічна шана Герою, який віддав життя за Незалежність та територіальну цілісність України.

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить пустку в серцях батьків і рідних…