Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянському ліцеї відбулося спортивно-оздоровче свято «Козацькому роду – нема переводу»

З метою залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом, розвитку в них фізично-вольових якостей, прилучення дітей до джерел національної історії та культури, в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України!” в Пасічнянській територіальній громаді на базі Пасічнянського ліцею відбулося спортивно-оздоровче свято «Козацькому роду – нема переводу» приурочене Дню Захисника України, Дню українського козацтва,80-ій річниці створення УПА та 410 років першої згадки про село Пасічна.

В спортивних змаганнях, які організувало та провело Управління освіти, культури молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, за підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», взяли участь команди учнів 8-9 класів Битківського, Зеленського, Пасічнянського, Пнівського ліцеїв, Білозоринської, Максимецької та Черниківської гімназій.

Спортивний захід розпочався з шикуванням команд. Після спільного виконання учасниками змагань Державного Гімну України, до всіх присутніх з вітальним словом звернувся керівник Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко. Змагання складались з різноманітних спортивних конкурсів, естафет та інтелектуальної «Козацької вікторини».

Усі конкурси та естафети пройшли цікаво, із підтримкою учнів та керівників команд. Команди-учасники показали свою спритність, силу, знання історії та традицій українського козацтва. Учні довели, що козацькому роду нема переводу і що такі змагання у навчальних закладах Пасічнянської громади — це не лише спортивне свято, а й справжнє виховання патріотів України.

За підсумками всіх проведених конкурсів перемогу святкували учні Пасічнянського ліцею, ДРУГЕ місце посіла команда Зеленського ліцею, ТРЕТІМ призером стала команда Пнівського ліцею.Далі місця розподілились так: 4 місце – Битківський ліцей, 5 місце – Чернігівська гімназія, 6 місце – Білозоринська гімназія, 7 місце- Максимецька гімназія. Найспритнішим танцюристом гопака Пасічнянської громади серед юнаків став представник Зеленського ліцею, а найкращою футболісткою виявилася представниця команди Білозоринської гімназії.

Команда-переможець отримала Кубок Переможця, а всі команди-учасники спортивно-оздоровчого заходу отримали від організаторів цінні призи та Грамоти від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Керівник цієї спортивної організації Святослав Бойко спрезентував для Пасічнянської територіальної громади спортивний інвентар.

За вагомий внесок у проведення заходу «Козацькому роду – нема переводу» від Пасічнянської сільської ради та Управління освіти, культури молоді та спорту Подяки отримали: директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко; вчителі фізичної культури закладів освіти Пасічнянської громади Павло Яремчук (Максимецька гімназія), Тетяна Питлюк (Білозоринська гімназія), Марія Кінаш (Пнівський ліцей), Іванна Гультай (Пасічнянський ліцей), Ганна Богуславець (Черниківська гімназія), Дарія Бенюк (Битківський ліцей), Наталія Осташук (Зеленський ліцей).